Ana Sayfa Haberler 60 METRE SU ALTINDA ÇEKİM YAPABİLECEĞİNİZ “SONY FDR X3000R 4K” AKSİYON KAMERASI...

60 METRE SU ALTINDA ÇEKİM YAPABİLECEĞİNİZ “SONY FDR X3000R 4K” AKSİYON KAMERASI VE OPTİK SABİTLEYİCİ

0
60 METRE SU ALTINDA ÇEKİM YAPABİLECEĞİNİZ “SONY FDR X3000R 4K” AKSİYON KAMERASI VE OPTİK SABİTLEYİCİ

Aksiyon kameraları gittikçe popülerlik kazanıyor. Çünkü onları aktif  hayatta kullanabilmeniz, size eğlence sağlıyor. Bunlardan biri olan SONY FDR X3000R de aksiyon severlerin gönlünü çalabilecek iddalı bir kamera. Sinema filmlerine eşdeğer 4K kalitesinde görüntü verme olanağı sunuyo. Kendinde barındırdığı GPS, Wi-Fi ve yüksek hız (30 FPS ile 100Mbps) kalitesiyle, görüntülerinizin daha kaliteli olmasını sağlar. Eğer ki konserlere gitmeyi, klip çekmeyi seviyorsanız, SONY FDR X3000R tam aradığınız bir cihaz.

SONY FDR X3000R aksiyon kamerası, kullandığı Görüntü Sabitleyici  Optik Sistemi (B.O.SS) ve 4K kalitesiyle, daha net  videolar çekme olanağı sağlıyor. Aksiyon kamerası olduğu için, kameranın yanında ayrıca kutusunda bulunan dayanıklı kılıfı sayesinde suyun 60 metre derinliğine kadar mükemmel çekimler sağlar. Hem toza hem de ısıya dayanıklı olan bu kılıf, tüm aksiyon severleri sevindirebilecek bir aksesuar.

Balanced Optical SteadyShot(B.O.SS) sistemi sayesinde, daha az titreme ile çektiğiniz videoların net olmasını sağlayın. Cihaza takılı olan gelişmiş hassasiyete sahip Exmor R CMOS özel sensörü sayesinde, en karanlık ve düşük ışıklı ortamlarda bile çekim yapmanızı sağlıyor

SONY FDR X3000R kullandığı BIONZ X görüntü işlemcisi sayesinde,  hızlı hareketleri ve hızlı anları kaydedebilmenize olanak sağlıyor. 100 Mbs’de 4K’ya ulaşan kaliteli çözünürlüğe sahip olun.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Diyelim ki manzaralı bir yerin videosunu cekmek istiyorsunuz; hem de aksiyon hızında. O zaman SONY FDR X3000R’nin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü kullandığı mükemmel ZEISS TESSAR LENS’i sayesinde, çektiğiniz manzaraların daha az bozulmasını sağlar. Özellikle gün batımlarında size daha iyi bir çekim yapmanızı sağlar ve böylece siz de en önemli anlarınızı bozulmadan yakalabilirisiniz Aksiyon severleri daha çok sevindirecek bir haber de, kameranın yanında verilen akıllı uzaktan kumandası sayesinde, istediğiniz yerden kamerayı yönlendirebilecek olmaları. Kolunuza saat gibi takıp, Action Cam ile canlı olarak kamerayı izleyebileceksiniz. İstediğiniz takdirde uzaktan kumandadan cihazınızı kapatıp açabilirsiniz ve diğer tüm ayarları bu mükemmel tasarım akıllı uzaktan kumanda sayesinde yapabilirsiniz.

Cihazda bulunan GPS gittiğiniz yeri ve yönü görebilirsiniz. Action Movie Creator kullanıp, cihazın hız ve konum takibini yapabilirsiniz. Ayrıca aksiyon halindeyken, cihazınızın daha sabit durması için Action Cam’ı önizlemeli kumandayla birleştirmeniz, size daha kaliteli bir çekim yapmanızı sağlar.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

SONY FDR X3000R Zeıss Tessar Lens TEKNİK ÖZELLİKLERİ

1)1/2.5 arkadan aydınlatmalı Exmos R CMOS sensör

2)Görüntü Sabitleyeci sistemi(B.O.SS)

3)4K video kaydı(30 karede)

4)1080 p video kaydı(120 karede)

5)Uzaktan kumanda ağırlığı(46 gr)

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA