Ana Sayfa Haberler 5000 MAH Pil Kapasitesine Sahip ‘Moto E4 Plus’ Satışta!

5000 MAH Pil Kapasitesine Sahip ‘Moto E4 Plus’ Satışta!

0

Birkaç sene evvel ‘Motorola’nın akıllı telefon üretim ve operasyonlarını satın alarak pazarda daha etkili bir marka yaratmaya çalışan dünyaca ünlü teknoloji şirketi ‘Lenovo’, ‘Moto’ markasının ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Kimi zaman sektörün dinamik ve trendlerine uygun hareket ederek satış ivmesi yakalamayı hedefleyen firma, kimi zaman da kendinden bahsettirecek, farklılıklarıyla ön plana çıkacak ürünleri tüketicilerin beğenisine sunuyor.
5000 MAH Pil Kapasitesine Sahip ‘Moto E4 Plus’ Satışta!
Geçtiğimiz yıl başlattığı E serisini bu yıl da devam ettiren firmanın en yeni ürünü ise ‘Moto E4 Plus’ oldu. ‘Giriş seviye’ ürün segmentinde yer alan ürün, sahip olduğu çarpıcı pil kapasitesiyle dikkat çekiyor. Akıllı telefonlar ile tanışmak isteyen kullanıcıları hedefleyen ürün, sahip olduğu fiyat performans oranıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. ‘1280×720 piksel’ ‘HD’ çözünürlüğe sahip, ‘5.5 inç’ büyüklükte ‘IPS LCD’ ekran yer alan ürünün işlemci yonga setini ‘Mediatek’ işlemci ailesinin giriş seviyesi işlemcilerinden, ‘1.3GHZ’ işlemci hızına sahip ‘Mediatek MT6737’ işlemci ve ‘Mali T720’ grafik çipi oluşturuyor. Bu işlemci yonga setini ‘3GB RAM’ ile destekleyen firma, ürünün ‘dahili depolama alanı’ konusunda ise 2 farklı seçenek belirlemiş. ‘16GB’ ve ‘32GB’ olmak üzere 2 farklı dahili depolama alanına sahip olan ürünün hafızası ihtiyaç olması durumunda ‘mikro sd kart’ yardımıyla ‘128GB’a kadar genişletilebiliyor. ‘16GB’lık depolama kapasitesine sahip olan modelde işletim sisteminin kullandığı alan çıkarıldığında tüketiciye yaklaşık 10 GB’lık bir depolama alanının kaldığını farzedersek, ‘arttırılabilir hafıza’ seçeneğinin etkin bir çözüm olarak kullanılabileceğini görebiliriz.

‘F/2.2’ odak uzaklığına sahip, video kaydı yapabilen ‘5MP’ çözünürlüklü ‘selfie kamerası’nın yer aldığı üründe ana kamera olarak ‘f/2.0’ odak uzaklılğına sahip, saniyede ‘30 resim’ karesinden ‘HD’ çözünürlükte video kaydı yapabilen, ‘13MP’ çözünürlüklü ‘arka kamera’ yer alıyor. Düşük aydınlatma şartlarına karşı 1 adet ‘led flaş’ ile güçlendirilen ürünün arka kamerası üzerinde aynı zamanda ‘otomatik odaklama’, ‘HDR’ ve ‘panoramik çekim’ sensörleri yer alıyor.
Kutusundan, halihazırdaki en gelişmiş ‘Android’ sürümü olan ‘Android Nougat 7.1.1’ platformu ile çıkan cihazı ‘5000 MAH’ kapasiteye sahip devasa bir pil besliyor. Tam dolu şarj ile 2 güne varan kullanım ömrü vadeden ürünün kasası tek parça malzemeden oluştuğundan arka kapak sökülemiyor ve üründe pil değişimi bireysel olarak gerçekleştirilemiyor.


Bağlanılabilirlik bakımından da oldukça zengin seçeneklere sahip olan ürün üzerinde ‘Wireless 802.11 b/g/n’ ve ‘Bluetooth 4.2’ kablosuz bağlantı sertifikaları yer alıyor. Bunların yanı sıra dahili ‘CAT4’ modeme de sahip olan ürün, ‘4.5G’ teknolojisini ‘LTE’ bandında destekliyor ve saniyede ‘150Mbps’ye varan ‘indirme hızı’ ve saniyede ‘50Mbps’ye varan yükleme ‘hızı’ sunabiliyor. ‘Dahili FM radyo’ ve ülkelere göre değişiklik gösteren ‘NFC’ ve ‘parmak izi okuyucu sensör’ opsiyonlarının da yer aldığı ürün, ‘giriş seviyesi’ ürün segmentinde yer almasına rağmen ‘orta segment’ ürünlere göz kırpıyor.

Çarpıcı pil kapasitesi ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken ‘Moto E4 Plus’a ülkemizde çeşitli zincir mağazalar ve mobil operatör şirketleri üzerinden ulaşılabiliyor. Ortalama satış fiyatı 1199₺ ile 1399₺ arasında değişen ürüne sahip olmak isteyen kullanıcılar Turkcell mağazaları üzerinden mevcut aboneliklerine aylık ek ücret taahhütüyle oldukça avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ürünü detaylı olarak incelemek isterseniz:

 

Ekran Özellikleri 267 ppi değerine sahip, 1280×720 piksel HD çözünürlüklü, 5.5 inç büyüklükte IPS LCD Ekran
  (Ekran/Kasa Oranı: %69.4)
İşlemci Yonga Seti Mediatek MT6737 + Mali 720
Dahili Depolama 16GB/32GB Dahili Hafıza
Arttırılabilir Hafıza Mikro SD Kart Yardımı ile 128GB’a Kadar
RAM 3GB
Kamera (Ön) f/2.2 odak uzaklığına sahip, HD video kaydı yapabilen 5MP çözünürlüklü ön kamera
                 (Arka) f/2.0 odak uzaklığına sahip, 30fps’de HD video kaydı yapabilen
  bir adet flaş ile desteklenmiş 13MP çözünürlüklü arka kamera
Kablosuz Bağlantı Wireless 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.2
4.5G Teknolojisi Var (Dahili CAT4 Modem ile saniyede 150Mbps’ye varan indirme
                                                            saniyede 50Mbps’ye varan yükleme
İşletim Sistemi Lenovo Kulllanıcı arayüzü ile makyajlanmış Android Nougat 7.1.1
Ekstra Özellikler Parmak İzi Okuyucu Sensör(ana menü tuşunda, ülkere göre değişiklik gösterebilir)
Pil Özellikleri 5000 MAH (Arka kapak sökülemediğinden pil değiştirilemiyor)
Renk Seçenekleri Altın, Gri, Mavi
Ağırlık 198 gram
Kasa Ölçüleri Boy: 155 mm, En: 77.5 mm, Kalınlık: 9.6 mm
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA