Ana Sayfa Haberler 4K Olarak Çıkış Yapacak Gears Of War 4 ün Sistem Gereksinimleri...

4K Olarak Çıkış Yapacak Gears Of War 4 ün Sistem Gereksinimleri Açıklandı

0

4K Gears of War 4, PC için tam olarak yayınlanmasını heyecanla bekleyen oyun severler, oyunu çalıştırmak için gereken gereksinimler açıklanınca hayal kırıklığına uğradı. Açıklanan sistem gereksinimlerine göre her bilgisayar oyunu çalıştırmayabilir.

2014 donanım yelpazesi istenen oyununda en ideal oyun deneyimi için 3 adet GTX 1080 gerekiyor ve bu da oyunu oymak isteyen oyuncular için ceplerinden biraz fazla para çıkması anlamına geliyor, İşlemci tarafında ise Intel kısmında İ7, AMD tarafında ise FX işlemci gereksinimi duyuyor.

Gears-Of-War-4 -2

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Gerçekçi bakmak gerekirse böyle bir oyun için bu istenilen sistem gereksinimleri normal görünüyor. Orta segmentte yer alan 1060 GeForce GTX, 480 GeForce gibi düşük maliyetli kartlar bile bu tür oyunlar için yetersiz kalabiliyor.

Gears-Of-War-4 -3

Sonuç olarak oyunu gerçekten oynamak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerini karşılayacak bir sisteme sahip olmanız gerekiyor. İşe iyi yönünden bakılacak olursa eskiyen sisteminizi geliştirmek ve yenilemek için bu oyun bir bahane olabilir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA