Ana Sayfa İnceleme 300₺ Altı Bluetooth Kapsül Kulaklıklar

300₺ Altı Bluetooth Kapsül Kulaklıklar

0

Son dönemde giyilebilir teknolojiler alanının en popüler ürünlerinden biri olan Bluetooth kulaklıklar, kapsül seviyeye indirilen tasarımları sayesinde tüketicilerin ciddi talebiyle karşı karşıya kalıyor. ABD’li teknoloji devi Apple tarafından geliştirilen AirPods ürünler ile başlayan bu yeni trend, piyasaya bir çok yeni markanın dahil olmasıyla birlikte tüketici kitlesini arttırarak pazar payını genişletmeye devam ediyor. Tüketiciler tarafından hafif ve kullanışlı tasarımları, uzun süreli pil kullanım ömrü, kolay ve basit eşleştirme gibi opsiyonlar sebebiyle tercih edilen Bluetooth Kapsül kulaklıklar arasında ülkemizde 300₺ ve altında fiyat etiketiyle satılan kullanıcı memnuniyeti yüksek popüler ürünleri sizler için derledik.

 

Oppo Enco W11 TWS        269₺

Listemizin ilk ürünü olan Oppo Enco W11 TWS uzak doğulu teknoloji geliştiricisi Oppo’nun ilk Bluetooth kulaklık deneyimlerinden olmasına rağmen oldukça yüksek orantıda fiyat/performans oranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bluetooth 5.0 sertifikasıyla akıllı ürünler ile kesintisiz bağlantı kurabilen Oppo Enco W11 TWS’in yalnızca beyaz renk seçeneği bulunuyor. Tam dolu pil kapasitesiyle 5 saate varan sürede müzik dinleme imkanı sunabilen ürün, şarj ünitesindeki ekstra pil kapasitesiyle aralıklı kullanımda prize bağlanmadan 20 saate varan kullanım süresi sunuyor. Dokunmatik tuşlar ile zenginleştirilen ürün oldukça konforlu bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

 

 

Philips TAUT102BK TWS           293₺

Listemize ikinci sıradan giriş yapan TAUT102BK TWS başarılı fiyat performans oranının yanı sıra Philips’in yıllara dayalı marka kalitesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Haklı şekilde fanatik müşteri kitlesini yaratan Philips, ses ve müzik ürünleri grubunda 50 yılı aşkın süredir son tüketici ürünleri geliştiriyor. Yıllara dayalı tecrübesini bu üründe de kullanan firma piyasadaki tüm Bluetooth kulaklıklar arasında en kaliteli telefon görüşmesi imkanını sunuyor diyebiliriz. Rakiplerinden farklı olarak bir çok farklı renk seçeneğiyle tüketicilerin karşısına çıkıyor. Bluetooth 5.0 sertifikalı bağlantı frekansı üzerinden akıllı cihazlarla eşleşebilen ürün kulaklık üzerindeki dahili piller ile 3 saat, şarj ünitesindeki harici ile pil ile de 9 saat olmak toplamda 12 saate varan pil kullanım ömrü sunabiliyor. Kutu içeriğinde yer alan 3 farklı kapsül modülüyle kullanıcılara kulaklık özelleştirme deneyimi sunabilen ürün ülkemizde 300₺ fiyat etiketi altında alınabilecek en iyi Bluetooth kulaklıklardan biri olarak ön plana çıkıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Lenovo LP1 LivePods                139,90₺

 

Listemizin son ürünü ise ülkemizde uzun yıllardır hem bilgisayar hemde akıllı telefon ürünleri grubunda bir çok ürününe tanık olduğumuz Lenovo markasına ait olan LP1 LivePods ürünü. Fiyat/performans sıralaması yaptığımızda hiç şüphesiz ilk sıraya yazacağımız ürün olan LP1 LivePods neredeyse no-name ürünler ile aynı fiyat segmentinde yer alıyor. Lenovo kalitesini kulaklık ürününe de taşıyan firma, bu ürününde piyasadaki diğer kulaklıklarda olduğu gibi Bluetooth 5.0 bağlantı çipine yer vermiş. Tam dolu pil kapasitesi ile 3 saate varan müzik dinleme imkanı sunabilen LP1 LivePods toplamda 300 saat bekleme süresine sahip. Yalnızca beyaz renk seçeneği bulunan ürünün şarj ünitesi de oldukça şık bir tasarım ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Listemizdeki diğer tüm kulaklıklar gibi toza ve suya karşı IPX4 sertifikasıyla mukavemet gösteren ürün son dönemin popülist kampanyalarıyla 139,90₺ gibi komik bir rakam ile satın alınabiliyor.

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA