Ana Sayfa Bilgisayar 2017 Yılının En İyi 10 Torrent Sitesi

2017 Yılının En İyi 10 Torrent Sitesi

1
2017 Yılının En İyi 10 Torrent Sitesi

Bu torrent siteleri, telif hakkıyla korunan içeriğin önemli bir bölümüne ev sahipliği yapmaktadır.

  1. ThePirateBay.org

Çeşitli içerik türlerinde Torrentler içerir.

The Pirate Bay, dünyanın ilk torrent dosyası barındıran web sitelerinden biridir. 2017 yılı için TPB, dünyanın en iyi torrent web sitelerinin başında gelmektedir.

  1. Rarbg.to

Film torrentleri içerir.

Rarbg ilk başlarda çok iyi ve popüler torrent web sitesileri listesinde görünmüyordu. Torrent dosyalarını TV şovları, filmler gibi çeşitli kategoriler için dizine ekler. Rarbg 2008‘de çıktı ve o zamandan beri son birkaç yıla kadar düşük profilli bir hayat yaşıyordu. İlk yıl içinde yasal olarak kapatıldıktan yaklaşık bir hafta sonra yeniden dirilme sürecine girdi. Şimdi Rarbg, dünyanın en çok ziyaret edilen torrent web sitelerinden biridir.

  1. Extratorrent.cc

Çeşitli içerik türlerinde Torrentler içerir.

2017‘nin en çok aranan 10 torrent web sitesi listesinde yer alan sitenin bir diğer tanıdık adı da Extratorrent. Telif hakkıyla korunan içeriğe işaret eden çok sayıda torrent bağlantısına ev sahipliği yapan Extratorrent, birkaç kez alan adı değişikliği yaptı.

  1. YTS.ag

Film torrentleri içerir.

Daha önce YIFY olarak bilinen en popüler torrent sitelerinden biri. YTS çoğunlukla film torrentlerinin büyük koleksiyonu ile bilinir.

  1. 1337x.to

Çeşitli içerik türlerinde Torrentler içerir.

1000‘in altındaki bir Alexa sıralaması, dünyanın birçok popüler web sitesinin yanında durmasını sağlar. 1337X, 2007‘de ortaya çıktı. 1337x, telif hakkıyla korunan içeriğe sahiptir.

  1. TorrentProject.se

Torrent Project, torrent arama motorudur. Torrentz.org torrent sitesi tarafından yapılan işi yapar; başka bir deyişle The Pirate Bay gibi diğer web sitelerini tarar ve oradaki torrentleri indeksler.

  1. EZTV.ag

Eğlence içeriğiyle ilgili torrentler, özellikle film torrentleri ve TV torrentleri içerir.

EZTV diğer popüler torrent sitelerinde çalışan bir yayın grubudur. EZTV.ag, diğer popüler torrent siteleri kadar görsel açıdan cazip değil ve ana seçeneklere eklenmiş reklam bağlantılarına sahip.

  1. Limetorrents.cc

Düzenli olarak güncellenen Limetorrents, otomatik olarak oluşturulmuş en iyi torrentler ve en yeni torrentler için bölümler içerir.

9-IsoHunt.to

10. Torlock.com

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.