Ana Sayfa Bilgisayar 165 ₺’lik Oyunu Ücretsiz Satın Alma!

165 ₺’lik Oyunu Ücretsiz Satın Alma!

0

Ücretsiz Olarak 165 ₺’lik 3 Adet Oyun Satın Alma!

Epic Games‘in her hafta sunduğu haftalık ücretsiz oyunlar uygulamasında, bu hafta için sunulan ve değeri tam 165₺ olan 3 adet oyuna herhangi bir ücret ödemeden süresiz olarak sahip olabiliyorsunuz. İsterseniz bu oyunları nasıl alacağınız hakkında bilgi verelim sizlere. Unutmadan, ek olarak belirtelim; 02 Nisan 2020‘ye kadar bu oyunları kütüphanenize eklemeniz gerekmekte, aksi takdirde bu oyunları ücretsiz olarak satın alamayacaksınız. https://www.epicgames.com/ sayfasına giriş yapıp, sayfanın üst kısmındaki Giriş yap (Login) butonuna tıklayıp, daha sonra alt kısımdaki Uye ol (Sign up) linkine veya butonuna tıklıyoruz.

Bu kısımdan üye olouktan sonra, mail hesabımıza gönderilen mail ile, oluşturduğumuz hesabı onaylıyoruz. Hesabımıza giriş yaptıktan sonra, aşağıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi, mağaza kısmına tıklıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ve ücretsiz oyunlar kısmına geliyoruz. Burada, (ücretsiz olarak) satın almak istediğiniz oyunun üstüne tıklıyoruz ve sağ alt kısımdan Satın al (Buy) butonuna tıklayarak şiparişimizi onaylıyoruz. Bu işlem sonrasında oyun, kütüphanemize eklenmiş oluyor. Oyunları (ücretsiz olarak satın) aldıkktan sonra ister hemen yükleyip oyunun keyfini çıkartabilirsiniz; isterseniz de başka bir zaman yükleyip oynayabilirsiniz. Ek olarak, bu oyunları daha onceden incelemesini yaptığımız GeForce Now sistemi üzerinden, düşük segment bilgisayarlarla ultra ayarlarda daha kaliteli bir şekildede oynayabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Not: Haftalık takip ederek, birden fazla ücretsiz oyun satın alabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA