Ana Sayfa Bilgisayar 12GB Belleğe Sahip Nvidia’nın Yeni Ekran Kartı: ‘Nvidia GeForce GTX Titan X’

12GB Belleğe Sahip Nvidia’nın Yeni Ekran Kartı: ‘Nvidia GeForce GTX Titan X’

0
12GB Belleğe Sahip Nvidia'nın Yeni Ekran Kartı: 'Nvidia GeForce GTX Titan X'

Nvidia‘nın bir çok güçlü ekran kartı bulunuyor. Fakat son üretimlerinden biri olan GTX Titan ekran kartı ile piyasayı sallayacak gibi görünüyor. Akıcı bir oyun deneyimi sağlayacak olan Nvidia GeForce GTX Titan X, oyun severlerin beklentilerini, üst düzey teknolojisi ile fazlasıyla karşılayacak bir oyun performansı sunucak.

Oyun için tasarlanmış bu ekran kartı, oyun severlerin, oyun sahnelerinin gerçekliği ileri seviyede artırılmış şekilde oynamalarına olanak sağlayacak. Daha önceki sürümlerine göre artırılmış gerçeklik ile daha iyi bir performans sunuyor. Ayrıca Titan X, orijinal Titan modeline göre 2 kat daha iyi bir performans sunmakta

Nvidia Geforce GTX Titan X, Cuda çekirdeğine sahip bir kart ve tam olarak RAM kapasitesi de 12GB. 12GB RAM kapasitesi demek, yüksek bir enerji tüketimi demek ayrıca. 384 bit veri yolu olan kartın GPU hızı minimum 1002 MHz, maksimum 1072 MHz. Güç tüketimi olarak da 256 Watt‘lık bir güce ihtiyaç duyuyor. GTX TİTAN X ile Shadow of Mordor, FarCry 4, Dyling Light ve Evolve performansında ve 4K çözünürlükte, rahatlıkla oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Nvidia GeForce GTX Titan X, ekran kartında tek 1 adet fan, 1 adet HDMI ve 3 adet Display portu bulunuyor ve ayrıca bunun yanında DVI portu da bulunuyor. Bazı oyunlar için oyun değerlerini de belirtelim sizlere

Oyun değerleri ve diğer ekran kartları ile kıyaslaması bu şekilde olan Titan X‘in değerleri oldukça tatmin edici. Titan X için genel özellikleri de sıralayalım sizlere.

Bir cümle ile özetlersek, bu ekran kartı ile 4K çözünürlükte, gerçekliğe en yakın ve akıcı bir şekilde yüksek performansta oyunlarınızı zevkle oynayacaksınız.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA