Ana Sayfa Destek 100₺ Altı Akıllı Bileklik Modelleri

100₺ Altı Akıllı Bileklik Modelleri

0

Dünya genelinde giyilebilir teknolojiler alanın en popüler iki ürün grubundan biri olan akıllı bilekliklerin kullanım oranı her geçen gün biraz daha artıyor. Kullanıcıların genel olarak telefonlarına uzak oldukları durumlarda bildirim takibi amacıyla ve temel sağlık verisi analizi ihtiyacıyla tercih ettikleri akıllı bileklikler, akıllı saatlere nazaran düşük maliyetleriyle de cezbediyor. Düşük maliyetlerin yanı sıra, bir çok ürünün uzun pil kullanım süresi, kişiselleştirilebilir modüler yapısı (değiştirilebilir kordon, gövde) gibi opsiyonlarada sahip olan akıllı bilekler arasından ülkemizde 100₺ fiyat etiketinin altında satılmakta olanları sizler için derledik.

Büyük çoğunluğu uzak doğu menşeili olan 100₺ altı akıllı bileklikler arasında bir çok önemli markanın yanısıra ‘noname’ diyebileceğimiz seviyede markalar da yer almakta.

 

* Huawei Band 3e       89,90₺

Listemizin ilk ürünü olan Huawei Band 3e marka bilinirliği anlamında listemizin ilk sırasında yer alıyor. Huawei satış pazarlama stratejisi gereği akıllı bilekliklerin en temel özelliği olan nabız ölçer sensörünün yer almadığı ürün, bu eksikliğini iki modlu antrenman takip sensörü ile kapatıyor. Bir çok uygulama bildiriminin doğrudan telefon üzerinden nakledilebilği Band 3e, siyah-beyaz ekrana sahip olması sebebiyle 4 güne varan pil kullanım süresiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

 

 

*Case 4u Band 5        69,89₺

Genel akıllı telefon aksesuar donanımlarıyla tanıdığımız Case 4u ülkemizde uzunca yıllardır akıllı ürünler piyasasında yer alıyor. Birçok kullanıcı tarafından en azından bir ürünü deneyimlenen marka, sahip olduğu müşteri deneyimlerini yeni ürün gruplarında da değerlendirmek istiyor. Bu manada yaklaşık 2 yıldır aksesuar ürün gruplarının yanısıra giyilebilir teknoloji ürünleri de geliştiren markanın Band 5 isimli akıllı bilekliği 100₺ altı akıllı bileklikler listemize ikinci sıradan giriş yapıyor. Listenin fiyat/performans anlamında en göz doyurucu ürünü olan Case 4u Band5; adımsayar, uyku takibi, nabız ölçer, çoklu spor modları, hava durumu ve genel bildirim takibi opsiyonlarıyla tüketicilere bir çok özellik sunuyor. Modüler yapısıyla kişiselleştirilebilen kordon opsiyonuyla da dikkat çeken ürün, aynı zamanda IPX67 sertifikasına da sahip. 50 metre derinliğe kadar suya karşı mukavemet gösterebiliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

 

 

*PoloSmart PSSW07 Smart Life                  94,50₺

Bir diğer akıllı bileklik önerimiz ise gene aksesuar markası olarak tanıdığımız PoloSmart. Listemize üçüncü sıradan giriş yapan PSSW07 Smart Life; Gelen Arama Bildirimi, Adım Sayar, Ateş Ölçer, Uyku Takip, Kalori Ölçer, Akılı Alarm gibi bir çok opsiyonun yer aldığı ürün renkli ekranına rağmen uzun süren şarj süresiyle dikkat çekiyor. Modüler yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ürün, 2 saatlik şarj süresiyle tam dolu pil seviyesine ulaşabiliyor. Android 4.4 ve iOS 8.0 üzeri tüm işletim sistemleriyle uyumlu şekilde çalışabilen PSSW07 Smart Life 100₺ altı akıllı bileklik ürünleri serimizin tercih edilesi ürünleri arasında yer alıyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA