Ana Sayfa Haberler ZyXEL VMG3312 Modem Kurulumu

ZyXEL VMG3312 Modem Kurulumu

1
Paylaş

Bilgisayarınızdan bir web tarayıcı açınız. Web tarayıcınızın adres satırına cihazınızın web arayüzünün adresi olan http://192.168.1.1 IP adresini yazarak Enter tuşuna basınız.

Açılan ekranda Kullanıcı adı kısmına “admin”, Parola kısmına “ttnet” yazınız.

Modemi TTNET’ten almadıysanız şifreniz 1234’tür. Kullanıcı bilgilerini girdikten sonra Oturumu aç butonuna tıklayınız.

resim 1

Ağ Ayarları” menüsünü tıklayınız ve açılan alt menüde “Genişbant” linkine tıklayınız.

resim 2

Genişbant menüsünde ADSL hat kullanıcısıysanız 1.; VDSL hat kullanıcısıysanız 3. satırdaki “Kalem Simgesini” tıklayınız.

Önemli bilgi: ADSL kullanıcısı iseniz Etklinleştir sütununun altındaki değer “Y” olacaktır. VDSL kullanıcısı iseniz 3. satırın yanındaki Etkinleştir sütununun altındaki değer “Y” olacaktır.

resim 3

Açılan ekranda işaretlenen alanları kontrol ediniz; resimde gösterildiği şekilde seçimleri yapınız ve sol taraftaki sayfa çubuğunu aşağıya doğru çekerek sayfanın altındaki ayarlara ulaşınız.

ZYXEL VMG3312-B10B ile Airties 5650TT Modemi Bridge Mod ile kablosuz bağlama adlı makalemizi okuyarak kablosuz ağınızı nasıl genişleteceğinizi öğrenebilirsiniz.

resim 4

Açılan pencerede PPP kullanıcı adı ve PPP şifre alanlarına internet kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazınız ve Uygula butonuna tıklayınız. İnternet bağlantı ayarlarınız yapılmış olacaktır. Artık internette gezinebilirsiniz.

resim 5

ZyXEL VMG3312 Kablosuz Ağ Ayarları adlı makalemizi okuyarak kablosuz ağınıza şifre verme işleminin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

CallFix Teknoloji Destek Paketi ile VDSL Modem Hediye!

Bilgi ve sipariş için: 0850 532 1 724

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin