Ana Sayfa Haberler MOMENTS UYGULAMASININ İNCELENMESİ

MOMENTS UYGULAMASININ İNCELENMESİ

0
Paylaş

Moments-Logo

Birçok akıllı telefon kullanıcısı cihazında yeterli alan olmadığı için verileri depolamakta güçlük çekiyor. Google yedekleme avea bulut vb. uygulamalar ile sorunların bir kısmı çözülebiliyor. Sadece fotoğraf yedekleme ve paylaşım alanında hizmet verenmoments uygulaması ile birlikte fotoğrafları yedekleyip erişimi internet üzerinden yapıp depolama alanı kullanabiliriz.

Facebook senkronizasyon alanını kullanıcıların büyük bir kısmı bilmekte ve kullanmakta, facebook senkronizasyon alanını kapatmak istiyor ve kullanıcıların fotoğraflarını moments uygulamasına aktararak yedekleme hizmetine devam edecek.

Moments uygulaması karşımıza facebook senkronizasyon alanının yanı sıra artılarla çıkıyor. Fotoğrafların birçok uygulamayla ve cihaz özellikleriyle paylaşılabilmesinin yanı sıra uygulama üzerinden facebook arkadaşlarımız ile paylaşabiliyoruz. Ayrıca Uygulama, fotoğraflarınızı içlerinde kimlerin olduğuna ve çekilme zamanlarına göre gruplar ve kullanıcıya kolaylıkla arkadaşlarıyla paylaşma imkânısunar.

Fotoğraflarımızı tek tek e-posta ile sosyal medya mesajları yolu ile paylaşmak yerine toplu ve organize şekilde iletilmesi sağlar

12404332_1670012299908523_1933692031_n

Uygulama görsel efektlerle kullanışı eğlenceli hale getirilmiş. Fotoğrafların konum ve kişi bilgileri ne zaman nereden yedeklendiği bilgisi bulunmakta

foto_1

Moments uygulaması ile paylaşım

Eğlenceli hale geliyor. Fotoğraflar Sadece görsel olarak değil konum ve kişi bilgileri ile paylaşılıyor.

Google play store nin yaklaşık 136 bin oy ile 5 üzerinden 4,4 puan alan gözde uygulamalarında gerini aldı. Henüz kullanıcı sayısı beklenilen kadar çok değil ancak ocak 2016 itibariyle facebook senkronizasyon alanı kullanılmayacak.

Hazırlayan: Serdar TATLISU

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin