Ana Sayfa Haberler Intel Joule 570X İle İşlemci Dünyasını Alt Üst Edecek

Intel Joule 570X İle İşlemci Dünyasını Alt Üst Edecek

0
Paylaş

Intel benzersiz dev kitleri ve SD kart büyüklüğündeki Edison kadar güçlü bir dahili belleği gözler önüne sürüyor. Intel geliştiricileri RealSense ile birlikte güçlü ve daha hızlı bir şekilde, Joule‘u piyasaya sürmeyi planlıyor. Şirket küçük ve daha düşük güçte Enerji Robotik sanayisi ile AR, VR, endüstriyel Sürü ve bir takım kavramları test etmek için ideal bir sürüm olduğunu açıkladı.

intel-joule-2

Depolama hızı 2.4 GHz, 1.7 Ghz quad paketleri, depolama kapasitesi 1.5 GHz 4 çekirdek içeren 550x, Atom T5500 işlemci, 3 GB RAM ve 8 GB dahili bellek 570x ve Atom T5700 CPU, 2 GB RAM ve 16 GB dahili bellek seçimleri ile Joule kitleri kullanılabilecek. Her iki modelde de OS tabanlı dizüstü-class ile 802.11 AC kablosuz, 4K yakalama ve görüntü desteği ile Intel grafik ve Linux bulunmaktadır.

Microsoft’un aktif olarak kullanımına izin verdiği Fransız şirketi EyeLights polis motosiklet kaskından görüntü sağlayan ve diyabet hastaları için kan şekeri seviyesini kontrol etmek için Joule kullanımına izin verilmiş durumda. Joule kitleri IDF katılımcılar tarafından tam not aldı. Yakında Intel‘in online Mağazasında ve Eylül ayında perakende olarak satışa sunulacağı açıklandı.

intel-joule-3

Intel temsilcileri Joule 570x için belirlenen fiyat 1100TL olacağı duyuruldu. Ayrıca, Ekstra paket olarak Raspberry Pi Tinkers, 100TL’ye satışa sunulacak.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin