Ana Sayfa İnceleme Atongm – Lazer Klavye incelemesi

Atongm – Lazer Klavye incelemesi

0
Paylaş

lazer-klavye1

Gün geçmiyor ki yeni bişeyler çıkmasın.İphonla birlikte çok anılan lazer klavye iphone ile tümleşik çıkmadı ama Atongm bu beklkentiye cevap olsun diye universal olarak tüm bluetoothlu cihazlarla kullanabilirlik sağlıyan bir klavye geliştirdi.Yıllardır beklediğimiz bu teknoloji acaba isteklerimize cevap verecekmi zamanla göreceğiz.Cihazın üzerinde standart olarak bir açma-kapama tuşu bulunuyor.Bununla beraber uzaklığı algılayan bir sensör ve tabiki klavyeyi yansıtan lazer projeksiyon bulunuyor.Cihaz mini usb üzerinde şarj oluyor ve şarj gösterge ledi de unutulmamış.

lazer-klavye5

Yukarıdaki fotoğrafta da cihazın sensörlerini rahatlıkla görebiliyoruz.Solda uzaklık sensörü sağda ise lazer projeksiyon konumlandırılmış.

lazer-klavye4

Cihazın arkasında ise açma kapatma tuşu ve şarj edebileceğimiz mini  usb girişi bulunuyor.

Kutu içeriği çok zengin olmayıp standart olarak şarj kablosu ve kullanma klavuzu ile birlikte geliyor.

lazer-klavye3

Cihazımızı ister usb ister bluetooth ile rahatlıkla bağlayıp kullanabiliyoruz.Sadece mobil cihazlara değil masaüstü bilgisayarımızdan tabletimize kadar hepsi ile uyumlu çalışıyor.

lazer-klavye2

Aynı zamanda her tuşa bastığımızda ses çıkartma opsiyonuda bulunan bu klavye sessizlik gerektiren yerlerde sesini kapatma imaknıda sağlıyor.Bilgisayarlarda kullanıp için ek bir yazılım gerektirmeyen atongmu önce pc bağlayıp sonra çalıştırdığımızda direkt olarak kullanıma hazır hale geliyor.

Burak  Taşdelen

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin